شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات شرکت فراکوش دانه پیشداد :

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت فراکوش دانه پیشداد (برند شاران و نوواژ، که در این صفحه بنام وب سایت قهوه شاران آن را ذکر می کنیم) به آدرس اینترنتی sharancoffee.com  به منزله قبول شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

– وب سایت قهوه شاران هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و وب سایت قهوه شاران تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

– ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است . مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه بسته بندی، ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

– وب سایت قهوه شاران مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت قهوه شاران  محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در وب سایت قهوه شاران ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وب سایت قهوه شاران  محفوظ است. وب سایت قهوه شاران در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به وب سایت قهوه شاران می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– در صورتي كه كالاي ارسال شده به خريدار محترم با كالاي سفارش داده شده مغايرت داشته باشد، ظرف 48 ساعت مشتري بايد از پذيرش كالاي موردنظر خودداري كرده و بخش پشتيباني فروش را در جريان عدم تطابق كالاي تحويل گرفته شده با كالاي ثبت سفارش شده قرار دهند. در صورت تحويل كالاي موردنظر نيز بايد بدون هيچگونه آسيب فيزيكي و مخدوش كردن بسته بندي كالا آن را به همان صورت به آدرس انبار شركت ارسال كنند و كارشناسان بخش پشتيباني فروش ما نيز پس از بررسي صحت و سلامت كالا اقدام به تعويض كالا با كالاي مدنظر كنند. در صورت عدم موجود بودن كالا فروشگاه حق دارد مبلغ پرداخت شده كالا به مشتري عودت دهد و مشتري نيز ادعايي در اين زمينه نمی تواند داشته باشد. در صورتي كه بسته بندي كالاي تحويل گرفته شده به نحوي دستكاري فيزيكي شده اند، براي وب سایت قهوه شاران مورد قبول نبوده و استرداد كالا امكان پذير نمي باشد.

– در صورتي كه كالايي پس از تحويل به مشتري بنا به دلايلي از لحاظ ظاهري سلامت كامل را داشته باشد ولي از محتوایی ايراداتي داشته باشد. مشتري بتواند پس از آگاهي از آن اقدام به استرداد كالا براي تعويض آن يا درخواست عودت مبلغ پرداخت شده كند. لازم به ذکر است، اين سرويس داراي محدوديت زماني بوده كه شرح آن به قرار زير مي باشد :

  • حداكثر تا 48 ساعت پس از تحويل.
  • محصول باید به همان شکلی که تحویل خریدار شده است به آدرس انبار شرکت عودت داده شود.

– مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و وب سایت قهوه شاران به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، سفارش را تحویل دهد. در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا مبادي حمل و نقل) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک  کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ روز کاری بعد در اصفهان و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد. منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار شرکت فراکوش دانه پیشداد است ، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

– در صورتی که وب سایت قهوه شاران به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

– وب سایت قهوه شاران يك فروشگاه امن و  قابل اطمينان بوده و مشتري اطمينان خاطر داشته باشد كه در صورتي كه در مرحله پردازش خريد مشكلي از بابت موجود بودن كالا رخ داده باشد مبلغ پرداخت شده حداكثر تا 3 روز كاري به حساب مشتري عودت داده خواهد شد.

– وب سایت قهوه شاران هنگام ارسال سفارشات نهايت سعي و تلاش خود را براي بسته بندي ايمن و مطمئن و استاندارد برای تمامی محصولات انجام مي دهد و سپس آنها را به يكي از مبادي حمل و نقل كالا كه توسط خود كاربر تعيين مي شود تحويل مي دهد. پس از تحويل مرسوله به مبادي هاي حمل و نقل معتبر و اعلام رسید مرسوله، در صورتي كه هرگونه حادثه و اتفاقي حين حمل كالا اتفاق بيفتد مسئوليت آن به شركت حمل و نقل برمي گردد و شرکت فراکوش دانه پیشداد هيچگونه مسئوليتي را عهده دار نمي باشد.

– آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

– جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد وب سایت قهوه شاران  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وب سایت قهوه شاران  را در پروفایل خود لغو کنند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت قهوه شاران ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام وب سایت قهوه شاران  است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به   info@sharancoffee.com اطلاع دهید.

– شرکت فراکوش دانه پیشداد (قهوه شاران) خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف و انتقاد، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.